tel./fax +48 41 386-39-64

Impreza targowa w Rumunii - AutoExpoTehnica Bukareszt

Impreza targowa w Rumunii – AutoExpoTehnica Bukareszt
|

W dniach 29 października  2 listopada 2014, firma Vanstar zaprezentowała swoje stoisko na targach komponentów i części samochodowych AutoExpo Tehnica w Bukareszcie w Rumunii.

 

AutoExpo Tehnica to przedsięwzięcie dla wszystkich wiodących firm specjalizujących się w częściach i akcesoriach samochodowych, chemii samochodowej, wyposażeniu warsztatów i stacji benzynowych, czy konserwacji i naprawie pojazdów. Podczas tegorocznych targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bukareszcie zorganizował stoisko informacyjno  promocyjne, na którym prezentował możliwości współpracy biznesowej polskich firm z szerokorozumianego sektora branży spożywczej, rolnej, opakowaniowej jak i motoryzacyjnej. Na stoisku bezpłatnie eksponowane były materiały marketingowe polskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem do Rumunii.

 

autoexpotehnica-bukareszt-1

 

Firma Vanstar uczestniczyła w targach dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.