tel./fax +48 41 386-39-64

Kontakt

Adres:
Książe – Skroniów 41 28-300 Jędrzejów

Telefon:
+48 41 386-37-98

Tel/Fax:
+48 41 386-39-64

E-mail:
vanstar@vanstar.pl

Zarząd Firmy
Paweł Szostak
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64

Phone: +48 41 386-37-98

Email: p.szostak@vanstar.pl

Dyrektor Sprzedaży
Tomasz Pilarski
__________________________

Phone: +48 797-122-927

Email: t.pilarski@vanstar.pl

Dział Handlowy
Michał Prawowicz OEM, OES
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 101

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 101

Cell Phone: +48 502-041-376

Email: m.prawowicz@vanstar.pl

Dział Handlowy
Jakub Kot AEM
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 107

Phone: +48 41 386-37-98 wew.107

Cell Phone: +48 660-567-804

Email: j.kot@vanstar.pl

Export
Maciej Woźnica AEM, OEM, OES
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 102

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 102

Cell Phone: +48 501-166-888

Email: m.woznica@vanstar.pl

Export
Piotr Krzyszkowski AEM, OEM, OES
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 103

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 103

Cell Phone: +48 604-930-914

Email: p.krzyszkowski@vanstar.pl

Marketing
Piotr Krzyszkowski
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 103

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 103

Cell Phone: +48 604-930-914

Email: p.krzyszkowski@vanstar.pl

Dział Zakupów
Jolanta Stawska
__________________________

Phone: tel. +48 41 386-39-64 wew. 106

Phone: tel. +48 41 386-37-98 wew. 106

Cell Phone: +48 608-431-369

Email: j.stawska@vanstar.pl

Dyrektor Produkcji
Robert Stawski
__________________________

Phone: tel. +48 41 386-39-64 wew. 201

Phone: tel. +48 41 386-37-98 wew. 201

Cell Phone: +48 500-028-591

Email: r.stawski@vanstar.pl

Manager Produkcji
Rafał Równicki
__________________________

Phone: +48 660-568-738

Email: r.rownicki@vanstar.pl

Kierownik Produkcji
Artur Kwiecień
__________________________

Phone: tel. +48 41 386-39-64 wew. 105

Phone: tel. +48 41 386-37-98 wew. 105

Cell Phone: +48 602-782-530

Email: a.kwiecien@vanstar.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu
Piotr Woźniak
__________________________

Phone: tel. +48 41 386-39-64 wew. 207

Phone: tel. +48 41 386-37-98 wew. 207

Cell Phone: +48 604-081-473

Email: p.wozniak@vanstar.pl

Usługi
Sebastian Pańtak
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 203

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 203

Cell Phone: +48 790-605-607

Email: s.pantak@vanstar.pl laser@vanstar.pl

Usługi
Krzysztof Drozd
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 203

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 203

Cell Phone: +48 790-605-607

Email: k.drozd@vanstar.pl laser@vanstar.pl

Precyzyjna Obróbka CNC i projektowanie CAD/CAM
Kamil Chabiński
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 202

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 202

Cell Phone: +48 694-858-874

Email: k.chabinski@vanstar.pl

Technolog
Wioleta Kaszuba
__________________________

Phone: tel. +48 41 386-39-64 wew. 208

Phone: tel. +48 41 386-37-98 wew. 208

Email: w.kaszuba@vanstar.pl

Dział Organizacji i Zarządzania
Marcin Wojcieszyk
__________________________

Phone: +48 604-966-007

Email: m.wojcieszyk@vanstar.pl

Kontrola Jakości
Karol Garnuszek
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 205

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 205

Cell Phone: +48 797-726-265

Email: k.garnuszek@vanstar.pl

Kontrola Jakości
Mateusz Maniara
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 205

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 205

Cell Phone: +48 797-726-265

Email: m.maniara@vanstar.pl

Badania i Rozwój
Paulina Połowniak
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 204

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 204

Cell Phone: +48 734-427-577

Email: p.polowniak@vanstar.pl

Główna Księgowa
Anna Krzywdziak
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 501

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 501

Cell Phone: +48 797-726-266

Email: a.krzywdziak@vanstar.pl

Kadry
Edyta Kucybala
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 301

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 301

Cell Phone: +48 797-726-266

Email: e.kucybala@vanstar.pl

Kadry
Anna Malaga-Mróz
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 301

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 301

Cell Phone: +48 797-726-266

Email: a.malaga-mroz@vanstar.pl

Kontrola Należności
Weronika Bielnicka
__________________________

Phone: +48 41 386-39-64 wew. 501

Phone: +48 41 386-37-98 wew. 501

Email: w.bielnicka@vanstar.pl