Firma Vanstar

Producent układów
wydechowych

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ
Vanstar

O Naszej Firmie

Firma Vanstar Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak została założona w 1993 roku. W pierwszych latach działalności wytwarzała elementy układu wydechowego przeznaczone do samochodów ciężarowych produkcji polskiej. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów oferta została poszerzona i obecnie obejmuje kompletne układy wydechowe do wszystkich wiodących marek pojazdów użytkowych.
01

Doświadczenie

25 letnie doświadczenie w produkcji układów wydechowych
02

Dystrybucja

Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Europy
03

Maszyny

Posiadamy nowoczesny park maszyn
04

Zespół

Profesjonalny i ambitny zespół, który sprosta każdemu zadaniu

Dowiedz się więcej

Nasza oferta

Wysokiej jakości produkty, poznaj je!

Katalog produktów Vanstar

Przejdź do katalogu i wyszukaj produkt
PRZEJDŹ DO KATALOGU

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty spełniają normy
Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością IATF 16949 (dawniej ISO/TS 169494)
Zobacz certyfikat >>
Ceryfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001
Zobacz certyfikat >>
Ceryfikat systemu zarządzania środowiskiem ISO 14001
Zobacz certyfikat >>
Certyfikat EAC
Zobacz certyfikat >>
Certyfikat Zgodności – Rosja
Zobacz certyfikat >>

Aktualności

Najnowsze informacje z naszej firmy
Informacja dot. pracy w związku z sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19
2020-03-26
Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19 i wywołanymi nią ograniczeniami, chcielibyśmy poinformować, że w bieżącej sytuacji nie przewidujemy żadnych znaczących utrudnień związanych z funkcjonowaniem firmy Vanstar, P.W. Paweł Szostak. Wdrożyliśmy niezbędne, zalecane przez służby środki bezpieczeństwa i ochrony naszych pracowników i współpracowników – wszystkie podejmowane przez nas działania odbywają się w zgodności z dyrektywami rządowymi i wytycznymi służby zdrowia. Firma utrzymuje procesy produkcyjne przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa, w związku z czym, w ramach dostępnych możliwości, gwarantujemy kontynuację dotychczasowych relacji – w tym dostaw towarów. Jednocześnie monitorujemy dynamicznie zmieniającą się sytuację, dostosowując podejmowane kroki do zaleceń i wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i podejmując niezbędne działania. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w kontakcie mailowym i telefonicznym.
Czytaj
Kolejne wyróżnienie dla Vanstar
2020-01-14
W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się XXI gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości. W ciągu ostatnich 21 lat tym wyróżnieniem zostało nagrodzonych ponad 80 firm i przedsiębiorstw z regionu. Świętokrzyska Nagroda Jakości jest jedynym, organizowanym w regionie konkursem, którego ideą nie jest nagradzanie uczestników, lecz przede wszystkim obiektywna i rzetelna ocena wdrożonych rozwiązań organizacyjno-systemowy. W XXI edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości, kapituła konkursu nagrodziła Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak – marka VANSTAR – w kategorii średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.
Czytaj
Zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji
2019-12-23

„W związku z ogłoszeniem o konkursie na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak Książe – Skroniów 41, 28-300 Jędrzejów ogłasza zapytanie na:
1. Realizację usługi doradczej specjalistycznej, której celem jest usprawnienie i automatyzacja procesów biznesowych w obrębie produkcji rur giętych realizowanych w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Paweł Szostak.
2. Zakup, dostawę oraz wdrożenie rozwiązania informatycznego bezpośrednio związanego z realizacją usługi doradczej i koniecznego do wdrożenia jej efektów, które zorientowane będzie na zarządzanie i rozliczanie produkcji rur giętych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki oraz kryteria udziału w postępowaniu są przedstawione w załączonym zapytaniu ofertowym.
Ofertę wraz z załącznikami należy złożyć:
1) mailowo na adres: d.piasecki@vanstar.pl
2) lub osobiście na adres: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak, Książe – Skroniów 41, 28-300 Jędrzejów
3) lub pocztą/kurierem na adres j.w.
w terminie do 31.12.2019.
Załączniki:
- wzór formularza ofertowego,
- zapytanie na usługi doradcze.

Czytaj

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie prawa zastrzeżone Vanstar 2018