Aktualności

VANSTAR partnerem projektu „VANSTAR na Szczycie”

Poza prowadzoną przez nas działalnością, uczestniczymy w wielu projektach na różnorodnych płaszczyznach oraz bierzemy aktywny udział w rozwoju szeregu inicjatyw.
Jesteśmy przekonani, że będąc liderem w produkcji układów wydechowych jak również dostawcą części pierwszego montażu i części zamiennych dla branży motoryzacyjnej nie zbudowalibyśmy swojej pozycji bez doświadczenia, zaufania, zaangażowania w podejmowaniu wyzwań oraz konsekwencji w dążeniu do celu.
Te cechy są ważne nie tylko w prowadzeniu działalności gospodarczej ale również realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć. Jednym z takich działań było objęcie patronatem projektu „VANSTAR na Szczycie” realizowanego przez Stowarzyszenie Górskie „EXPLORER”. Członkowie Stowarzyszenia, Grzegorz Bełz i Marcin Białek podjęli wyzwanie zdobycia w ciągu roku  28 szczytów należących do Korony Gór Polski. Góry to wolność, piękno, pasja. Na turystycznych szlakach można odnaleźć nie tylko spokój, ale również podziwiać niezmierzone piękno polskich gór od najstarszych do najmłodszych, od najniższych do najwyższych, od Karpat do Sudetów, od gór Świętokrzyskich aż po Tatry.
VANSTAR to firma, którą tworzymy z pasją. Pomagamy realizować pasje. Chcemy żeby pasja była motywacją dla innych do zdobywania swoich zamierzonych celów.