Praca

Inżynier procesu produkcji

Twój zakres obowiązków:
- Prowadzenie aktywności związanych ze standaryzacją procesów i stanowisk
- Przeprowadzanie audytów związanych z Ciągłym Doskonaleniem
- Aktywny udział w projektach dotyczących automatyzacji i poprawy efektywności technologii
- Realizacja projektów usprawniających procesy produkcyjne, optymalizacja procesów w celu
zwiększenia ich efektywności
- Poszukiwanie nowych usprawnień technologicznych oraz ekonomiczne uzasadnienie ich
wdrożenia
- Przygotowywanie instrukcji, dokumentacji i procedur
- Ścisła współpraca z inżynierami pozostałych działów produkcji

Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- Zainteresowanie optymalizacją produkcji
- Sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD/CAM
- Biegła umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego
- Umiejętność organizacji pracy własnej, wysokie zdolności analityczne - planowania,
koordynowania i kontroli pracy

Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego

To oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
- Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy
- Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia