25 lat na rynku!

Kontakt Vanstar

Adres:
Książe – Skroniów 41 28-300 Jędrzejów
Telefon:
+48 41 386-37-98
Tel/Fax:
+48 41 386-39-64
E-mail:
vanstar@vanstar.pl
Zarząd Firmy
Paweł Szostak
Telefon: +48 41 386-39-64
Telefon: +48 41 386-37-98
Email: p.szostak@vanstar.pl
Dyrektor Sprzedaży
Tomasz Pilarski
Telefon: +48 797-122-927
Email: t.pilarski@vanstar.pl
Dział Handlowy
Michał Prawowicz OEM,OES
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 101
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 101
Komórka: +48 502-041-376
Email: m.prawowicz@vanstar.pl
Dział Handlowy
Jakub Kot AEM
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 107
Telefon: +48 41 386-37-98 wew.107
Komórka: +48 660-567-804
Email: j.kot@vanstar.pl
Export
Maciej Woźnica AEM,OEM,OES
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 102
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 102
Komórka: +48 501-166-888
Email: m.woznica@vanstar.pl
Export
Piotr Krzyszkowski AEM,OEM,OES
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 103
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 103
Komórka: +48 604-930-914
Email: p.krzyszkowski@vanstar.pl
Marketing
Piotr Krzyszkowski
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 103
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 103
Komórka: +48 604-930-914
Email: p.krzyszkowski@vanstar.pl
Dział Zakupów
Jolanta Stawska
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 106
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 106
Komórka: +48 608-431-369
Email: j.stawska@vanstar.pl
Dyrektor Produkcji
Robert Stawski
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 201
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 201
Komórka: +48 500-028-591
Email: r.stawski@vanstar.pl
Manager Produkcji
Rafał Równicki
Telefon: +48 660-568-738
Email: r.rownicki@vanstar.pl
Kierownik Produkcji
Artur Kwiecień
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 105
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 105
Komórka: +48 602-782-530
Email: a.kwiecien@vanstar.pl
Kierownik Utrzymania Ruchu
Piotr Woźniak
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 207
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 207
Komórka: +48 604-081-473
Email: p.wozniak@vanstar.pl
Usługi
Sebastian Pańtak
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 203
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 203
Komórka: +48 790-605-607
Email: s.pantak@vanstar.pl laser@vanstar.pl
Usługi
Krzysztof Drozd
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 203
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 203
Komórka: +48 790-605-607
Email: k.drozd@vanstar.pl laser@vanstar.pl
Precyzyjna Obróbka CNC i projektowanie CAD/CAM
Kamil Chabiński
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 202
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 202
Komórka: +48 694-858-874
Email: k.chabinski@vanstar.pl
Technolog
Wioleta Kaszuba
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 208
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 208
Email: w.kaszuba@vanstar.pl
Dział Organizacji i Zarządzania
Marcin Wojcieszyk
Telefon: +48 604-966-007
Email: m.wojcieszyk@vanstar.pl
Kontrola Jakości
Karol Garnuszek
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 205
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 205
Komórka: +48 797-726-265
Email: k.garnuszek@vanstar.pl
Kontrola Jakości
Mateusz Maniara
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 205
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 205
Komórka: +48 797-726-265
Email: m.maniara@vanstar.pl
Badania i Rozwój
Paulina Połowniak
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 204
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 204
Komórka: +48 734-427-577
Email: p.polowniak@vanstar.pl
Główna Księgowa
Anna Krzywdziak
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 501
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 501
Komórka: +48 797-726-266
Email: a.krzywdziak@vanstar.pl
Kadry
Edyta Kucybala
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 301
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 301
Komórka: +48 797-726-266
Email: e.kucybala@vanstar.pl
Kadry
Anna Malaga-Mróz
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 301
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 301
Komórka: +48 797-726-266
Email: a.malaga-mroz@vanstar.pl
Kontrola Należności
Weronika Bielnicka
Telefon: +48 41 386-39-64 wew. 501
Telefon: +48 41 386-37-98 wew. 501
Email: w.bielnicka@vanstar.pll

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie prawa zastrzeżone Vanstar 2018